Ekofaneruotos durys Rocco 30

Konfigūruokite savo gaminį
Varčios padengimas *
Stiklas *
Atidarymo kryptis *
Vyrių tipas *
Išoriniai durų bloko išmatavimai *
Staktos plotis (sienos storis) *
Spynos mechanizmo tipas *
Rankenos modelis *
Rankenos komplektacija *
Pristatymo terminas 4-6 sav.
316.00€
 • Aprašymas
 • Specifikacija
 • Kolekcijos
 • Įvertinimai 0

Rocco 30 yra vidaus durys, skirtos naudoti gyvenamosiose ir viešosiose erdvėse. Durys padengtos aukštos kokybės ekolukštu. Varčioje ir staktoje yra išimos spynos mechanizmui ir vyriams. Komplektas pristatomas nesurinktas. Durys supakuotos į apsauginį kartoną ir plėvelę, durų stakta su apvadais supakuota į kartoninę dėžę. Komplekte yra durų bloko surinkimo instrukcijos. 

Jei jums sunku patiems sukonfigūruoti užsakymą, tiesiog parašykite mums el. paštu, kurias duris norite įsigyti ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. Jei turite brėžinių su durų išdėstymu, pridėkite juos prie laiško.

Rocco serijos durys gali būti nestandartinės komplektacijos.

 

Už papildomą priemoką:

 • ventiliacinė išpjova;
 • dvivėrės durys;
 • automatinis slenkstis;
 • stumdoma sistema;
 • vyrių dangteliai įvairių spalvų.

Jei norite užsisakyti vieną iš šių papildomų funkcijų, parašykite mums apie tai ir mes perskaičiuosime užsakymą, pagal jūsų pageidavimus.

Vidaus durys Rocco 30

Suteikite savo interjerui rafinuotumo ir funkcionalumo su vidaus durų modeliu Rocco 30. Šios durys yra modernaus stiliaus su elegantišku dizainu, kuris išryškins jūsų erdvės charakterį, įsikūnijimas.

Ypatumai:

 1. Ekologinė fanera ir matinis stiklas: pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, Rocco 30 durys pasižymi patrauklia išvaizda ir dideliu tvirtumu. Matinis stiklas suteikia rafinuotumo išlaikant privatumo lygį.
 2. Universalus naudojimas: dėl savo elegantiško dizaino Rocco 30 durys idealiai tinka tiek privačioms, tiek viešosioms erdvėms. Jie sukuria jaukią atmosferą namuose ir suteikia stiliaus biuro ir komercinėms patalpoms.
 3. Platus spalvų asortimentas: „Rocco 30“ yra įvairių spalvų, kad tiktų bet kokiam interjerui.

Idealiai tinka:

 • Modernus interjeras: dėl elegantiško dizaino ir stilingų apdailos medžiagų Rocco 30 durys yra idealus pasirinkimas šiuolaikiniame interjere, pabrėžiant jų šiuolaikiškumą.
 • Minimalistinės erdvės: dėl švarių linijų ir paprastų formų šis durų modelis puikiai papildo minimalistinį interjerą, suteikia rafinuotumo ir elegancijos.
 • Profesionalios patalpos: biuruose, restoranuose ar kitose komercinėse erdvėse Rocco 30 durys sukuria palankią atmosferą ir pabrėžia patalpos statusą.

Patobulinkite savo interjero dizainą su Rocco 30 vidaus durimis – puikus stiliaus, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo derinys.

Durų montavimo instrukcijos:

 

Durys su pirštiniais vyriais

 

Padengimas Ekofaneruotė 3D su struktūra, PP (Premium) be struktūros arba CPL
Konstrukcijos tipas Su užlaida (su pirštiniais vyriais)
Varčios storis 40 mm
Spynos mechanizmas Standartinis
Sandarinimo tarpinė staktoje Yra
Vyriai 3 pirštiniai vyriai sidabrinės spalvos
Durų stakta MDF. Reguliuojama
Durų apvadai MDF. Iš abiejų pusių. Stačiakampiai. Reguliuojami. 80 mm pločio. Apvadų supjovimas 45 laipsnių
Stiklas Grūdintas stiklas 4 mm, matinis
Dizainas Modernus
Garantija 12 mėnesių
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.