Ekofaneruotos durys

„Ekofaneruotos durys“ – idealus šiuolaikinių medžiagų ir technologijų derinys Jūsų interjerui. Šios vidaus durys apdailintos aukštos kokybės ekologinės faneros plėvelės danga, kuri atkuria natūralų medienos grūdą ir raštus, išlikdama atspari išorės poveikiui.

  • Mūsų asortimente rasite įvairiausių modelių – nuo ​​klasikinių iki modernių, pateikiamų įvairių atspalvių. Rinkitės lygia apdaila duris minimalistiniam interjerui arba modelius su struktūriniu efektu, kad pridėtumėte papildomo dizaino akcento.
  • Vertinantiems rafinuotumą ir originalumą siūlome variantus su elegantiškais stiklo intarpais, kurie suteikia durims ypatingo žavesio ir sukuria patalpoje šviesos žaismą. O klasikos mėgėjams turime tradicinių modelių be papildomų elementų.
  • Ekologiškai faneruotos durys puikiai tiks bet kokiame interjere, nesvarbu, ar tai būtų moderni studija, ar jaukus klasikinio stiliaus butas. Durys ne tik funkcionalios ir patvarios, bet ir taps tikra Jūsų namų puošmena, pabrėžiančia šeimininko individualumą ir skonį.
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.