Apie mus

Mes parduodame ir montuojame vidaus ir lauko duris. Mūsų ilgametė patirtis ir kokybės siekis leidžia Jums pasiūlyti didelį vidutinio ir aukščiausio kainų segmento durų asortimentą. Šios durys atitinka aukščiausius standartus.

Mūsų požiūris į verslą paprastas ir skaidrus. Mes neparduodame durų iš žemų kainų segmento, nes mums svarbu suteikti klientams tokią produkciją, kuria jie gali pasitikėti. Mūsų durys – tai investicija į jūsų saugumą ir komfortą.

Mes suteikiame galimybę pirkti dviem patogiais būdais. Jūs galite pateikti užsakymą per mūsų internetinę parduotuvę, ramioje namų aplinkoje susipažinę su asortimentu ir visų durų charakteristikomis. Be to, jūs visuomet galite apsilankyti mūsų parduotuvėje, kurioje mūsų darbuotojai pasirengę jus profesionaliai pakonsultuoti ir padėti išsirinkti tinkamas duris.

Mūsų paslaugos neapsiriboja vien pardavimu. Mes taip pat siūlome aukštos kokybės durų montavimą, gaminame nestandartines duris įvairiems sudėtingiems objektams. Mes pasirengę įgyvendinti jūsų idėjas, sukurdami duris, kurios patenkins jūsų pageidavimus ir norus.

Mes dirbame su dideliu klientų ratu: aptarnaujame ir privačius asmenis, ir statybines organizacijas, bendradarbiaujame su dizaineriais ir architektais. Mes siūlome duris privačioms ir visuomeninėms patalpoms, o taip pat pristatome mūsų gaminius ne tik visoje Lietuvoje, bet ir į kitas Europos šalis.

Mūsų tikslas – aprūpinti jus durimis, kuriomis naudositės daugelį metų, užtikrindami namams arba verslui saugumą, estetiką ir savitą stilių. Mes pasitikime savo produkcijos kokybe, todėl ją ir rekomenduojame.