Partnerystė

Jeigu atstovaujate statybų įmonėms, projektavimo biurams arba architektūros studijoms ir jūsų projektams reikia kokybiškų vidaus ir lauko durų, tuomet atėjote ten, kur reikia. Mūsų įmonė specializuojasi tiekdama duris ir pasiūlydama individualius sprendimus mūsų partneriams.

Lojalumo programa didmeniniams ir nuolatiniams klientams yra vienas iš būdų išreikšti dėkingumą už jūsų pasitikėjimą. Vertiname ilgalaikius santykius ir esame pasiruošę jums pasiūlyti palankias bendradarbiavimo sąlygas. Nepaisant užsakymų kiekio, galite pasikliauti aukšta mūsų gaminių kokybe ir greitu pristatymu.

Suprantame, kad Jums svarbu laikytis statybos ir dizaino projektų grafikų, todėl esame pasirengę operatyviai aprūpinti Jūsų patalpas kokybiškomis durimis. Galite visiškai pasitikėti mumis ir perduoti mums atsakomybę dėl durų tiekimo jūsų projektams.

Galime tapti jūsų partneriais, pasiruošusiais išspręsti jūsų aktualias problemas. Mūsų specialistai visada mielai patars renkantis tinkamas duris, pritaikys gaminius pagal jūsų poreikius ir suteiks profesionalią pagalbą visuose bendradarbiavimo etapuose.

Jeigu jus domina bendradarbiavimas, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu. Individualiai aptarsime visas detales ir pasiūlysime galimas bendradarbiavimo sąlygas.

Pasitikėkite mumis ir suteikite savo klientams kokybę, kurios jie nusipelnė.

Jei norite savo interneto šaltinyje paskelbti straipsnį durų tema, mes galime duoti interviu šiam straipsniui parašyti.