Ekofaneruotos durys Rocco 50

Konfigūruokite savo gaminį
Varčios padengimas *
Stiklas *
Atidarymo kryptis *
Vyrių tipas *
Išoriniai durų bloko išmatavimai *
Staktos plotis (sienos storis) *
Spynos mechanizmo tipas *
Rankenos modelis *
Rankenos komplektacija *
Pristatymo terminas 4-6 sav.
316.00€
 • Aprašymas
 • Specifikacija
 • Kolekcijos
 • Įvertinimai 0

Rocco 50 yra vidaus durys, skirtos naudoti gyvenamosiose ir viešosiose erdvėse. Durys padengtos aukštos kokybės ekolukštu. Varčioje ir staktoje yra išimos spynos mechanizmui ir vyriams. Komplektas pristatomas nesurinktas. Durys supakuotos į apsauginį kartoną ir plėvelę, durų stakta su apvadais supakuota į kartoninę dėžę. Komplekte yra durų bloko surinkimo instrukcijos. 

Jei jums sunku patiems sukonfigūruoti užsakymą, tiesiog parašykite mums el. paštu, kurias duris norite įsigyti ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. Jei turite brėžinių su durų išdėstymu, pridėkite juos prie laiško.

Rocco serijos durys gali būti nestandartinės komplektacijos.

 

Už papildomą priemoką:

 • ventiliacinė išpjova;
 • dvivėrės durys;
 • automatinis slenkstis;
 • stumdoma sistema;
 • vyrių dangteliai įvairių spalvų.

Jei norite užsisakyti vieną iš šių papildomų funkcijų, parašykite mums apie tai ir mes perskaičiuosime užsakymą, pagal jūsų pageidavimus.

Vidaus durys Rocco 50

Įneškite į savo interjerą modernaus stiliaus dvelksmo su vidaus durimis Rocco 50. Padengtas ekologine fanera ir dekoruotas matinio stiklo intarpais, šis durų modelis idealiai tinka tiek privatiems namams, tiek viešosioms erdvėms.

Privalumai:

 • Stilius ir elegancija: ekologiškos faneruotės ir matinio stiklo derinys suteikia Rocco 50 durims rafinuotą ir modernią išvaizdą, kuri harmoningai derės prie bet kokio interjero.
 • Aukštos kokybės medžiagos: naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, užtikrinančias Rocco 50 durų patikimumą ir ilgaamžiškumą.
 • Spalvų įvairovė: didelis spalvų pasirinkimas leidžia Rocco 50 duris priderinti prie bet kokio kambario dizaino, sukuriant jaukią ir stilingą aplinką.

Idealiai tinka:

 1. Modernus interjeras: minimalistinis dizainas ir diskretiškos spalvos daro Rocco 50 duris idealiu pasirinkimu šiuolaikiniame interjere.
 2. Lofto stiliai: stiklo ir ekologinės faneruotės derinys puikiai dera su lofto interjero žaliavomis ir erdve, suteikia kambariui stiliaus ir charakterio.
 3. Madingi biurai: viešose erdvėse, pavyzdžiui, biuruose ar prekybos patalpose, Rocco 50 durys suteiks prašmatnumo ir rafinuotumo, pabrėždamos jūsų verslo profesionalumą ir statusą.

Rinkitės Rocco 50 vidaus duris, kad sukurtumėte įspūdingą ir stilingą interjerą, kuris džiugins Jus ir Jūsų svečius ilgus metus.

Durų montavimo instrukcijos:

 

Durys su pirštiniais vyriais

 

Padengimas Ekofaneruotė 3D su struktūra, PP (Premium) be struktūros arba CPL
Konstrukcijos tipas Su užlaida (su pirštiniais vyriais)
Varčios storis 40 mm
Spynos mechanizmas Standartinis
Sandarinimo tarpinė staktoje Yra
Vyriai 3 pirštiniai vyriai sidabrinės spalvos
Durų stakta MDF. Reguliuojama
Durų apvadai MDF. Iš abiejų pusių. Stačiakampiai. Reguliuojami. 80 mm pločio. Apvadų supjovimas 45 laipsnių
Stiklas Grūdintas stiklas 4 mm, matinis
Dizainas Modernus
Garantija 12 mėnesių
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.