Stiklinės durys

Vidaus stiklinės durys – tai funkcionalumo ir įmantraus dizaino susitikimas. Mūsų asortimente yra įvairių durų, skirtų pakeisti jūsų namų interjerą ir suteikti jam unikalų stilių.

Elegancija ir naujovės

Dizainas

Mūsų vidaus stiklinės durys yra modernaus dizaino ir technologinių naujovių pavyzdys. Pagamintos iš aukštos kokybės stiklo ir aliuminio, durys užtikrins saugumą ir ilgaamžiškumą, išlaikant estetinį patrauklumą.

Stilių įvairovė

Mūsų asortimente yra įvairių stilių ir dizainų. Nuo durų, pagamintų vien iš stiklo, sukuriančių erdvės ir šviesos pojūtį, iki originalaus dizaino ir raštų modelių – tikrai rasite geriausią variantą savo interjerui.

Apdailų ir parinkčių įvairovė

Spalva ir tekstūra

Mūsų stiklo durys yra plataus spalvų asortimento, todėl galite pasirinkti atspalvį, kuris geriausiai derės prie jūsų namų. Duris galite rinktis su matiniu arba skaidriu stiklu, priklausomai nuo jūsų skonio ir pageidavimų.

Saugus stiklas

Visos mūsų durys komplektuojamos su grūdintu stiklu arba tripleksu, kuris padidina tvirtumą ir atsparumą smūgiams bei užtikrina saugumą naudojant duris.

Pakeiskite savo namus su mumis

Pasirinkite vidines stiklines duris, kad suteiktumėte savo namams rafinuotą ir šiuolaikišką išvaizdą. Mūsų durys yra ne tik funkcionalios, bet ir taps vizualiu akcentu, įnešančiu komforto ir stiliaus į Jūsų interjerą.

Kaip tinkamai prižiūrėti stiklines vidaus duris

 

Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.