Faneruotos durys

Faneruotos durys sukuria unikalų interjerą jūsų namams.

Jūsų dėmesiui pristatome natūraliu lukštu dengtas vidaus duris, kurios yra prabangos ir rafinuotumo įsikūnijimas. Šios durys priklauso aukščiausios klasės durų kainų kategorijai, garantuojančios neprilygstamą kokybę ir ilgaamžiškumą.

  • Kiekvienos šios kolekcijos durys pasižymi aukštu meistriškumo lygiu ir dėmesiu detalėms. Dėl natūralaus lukšto naudojimo šios durys suteikia interjerui nepakartojamo žavesio ir rafinuotumo. Jos estetiškai nepriekaištingos, erdvei suteikiančios jaukumo.

  • Šių durų gamyba vykdoma ypatingą dėmesį skiriant kiekvieno elemento kokybei. Kruopštus medžiagų parinkimas ir ilgametė profesinė patirtis užtikrina, kad kiekvienos šios kolekcijos durys yra meno kūrinys, kuris pakeis jūsų namus, padarys juos dar patrauklesnius ir jaukesnius.

Rinkdamiesi faneruotas šios kategorijos duris, investuojate ne tik į kokybę ir stilių, bet ir į harmoningo bei prabangaus interjero kūrimą, kuris džiugins akį ir tarnaus Jums ilgus metus.

Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.