Dažytos durys

Šioje skiltyje rasite emaliu dažytas vidaus duris, kurios taps neatsiejama jūsų namų ar biuro interjero dalimi

  • Aukščiausios kokybės danga: siūlome duris su aukštos kokybės danga, kuri pasižymi unikaliu atsparumu dilimui. Tai užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir daugelį metų išlaiko pirminę išvaizdą.
  • Didelis pasirinkimas: mūsų asortimente rasite platų įvairių spalvų modelių asortimentą. Nuo drąsių ir ryškių spalvų iki klasikinių ir įmantrių – kiekvienas gali pasirinkti duris pagal savo skonį. Mūsų asortimente yra durys, papildytos madingu frezuotu raštu, taip pat klasikinio dizaino durys.
  • Atsparumas išoriniams veiksniams: mūsų durys yra atsparios ultravioletinei spinduliuotei, kuri apsaugo nuo blukimo ir išlaiko spalvų sodrumą net ir ilgai veikiant saulės spinduliams.
  • Aptarnavimas: siūlome ne tik duris – mums rūpi Jūsų patogumas. Be plataus durų pasirinkimo, siūlome profesionalų montavimą, užtikrinantį tobulą kokybės ir aptarnavimo derinį.
  • Lanksčios užsakymo sąlygos: siūlome nestandartines duris, leidžiančias pritaikyti gaminį pagal kiekvieno kliento individualius poreikius. Be to, kai kuriuos modelius parduodame tiesiai iš sandėlio, užtikrindami greitą pristatymą ir poreikių patenkinimą per trumpiausią įmanomą laiką.
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.