Stumdomos stiklinės durys Loft glass

Konfigūruokite savo gaminį
Stiklas *
Atidarymo kryptis *
Stumdoma sistema *
Stiklines varčios išmatavimai *
Rankenos modelis *
Pristatymo terminas 4-6 sav.
518.00€
  • Aprašymas
  • Specifikacija
  • Įvertinimai 0

Loft glass yra vidaus durys, skirtos naudoti gyvenamosiose ir viešosiose erdvėse.   Komplektas pristatomas nesurinktas. Durys supakuotos į apsauginį kartoną ir plėvelę.  Komplekte yra durų bloko surinkimo instrukcijos. 

Jei jums sunku patiems sukonfigūruoti užsakymą, tiesiog parašykite mums el. paštu, kurias duris norite įsigyti ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. Jei turite brėžinių su durų išdėstymu, pridėkite juos prie laiško.

Vidinės durys, pagamintos tik iš stiklo ir sumontuotos ant stumdomo mechanizmo, gali būti įspūdingas dizaino sprendimas įvairiems interjerams.

Štai keletas pavyzdžių, kur gali tikti tokios durys:

  • MODERNUS INTERJERAS: stiklinės vidaus durys puikiai tinka moderniam minimalistinio dizaino interjerui. Skaidrus stiklas suteiks kambariui erdvės ir šviesos, o ne skaidrus stiklas tam tikrose erdvėse gali sukurti intymumą ir privatumą.
  • LOFTO STILIUS: stiklinės durys gali puikiai derėti su pramoniniu stiliumi. Stiklas suteikia lengvumo ir skaidrumo, o tai padeda išlaikyti erdvę atvirą ir leidžia patekti į natūralią šviesą.
  • MINIMALISTINIS INTERJERAS: jei jūsų interjeras orientuotas į minimalizmą ir formos paprastumą, stiklinės durys puikiai tiks. Jo skaidrumas padės išlaikyti kambarį šviesų ir erdvų, o renkantis nepermatomą stiklą galite pridėti intymumo elemento.
  • ŠVIESŪS KAMBARIAI: stiklinės vidaus durys gali būti geras pasirinkimas patalpoms, kuriose reikia papildomos natūralios šviesos. Skaidrus stiklas leis šviesai laisvai prasiskverbti į gretimas patalpas, sukurs atvirumo ir erdvės pojūtį.
  • ZONŲ ATSKYRIMAS: jei patalpoje reikia atskirti zonas, tačiau nenorite naudoti tradicinių vientisų durų, stilingas ir praktiškas sprendimas gali būti stumdomos stiklo durys. Tokios durys gali tarnauti kaip stumdoma pertvara tarp svetainės ir valgomojo, darbo kambario, prieškambario ir kt.

Svarbu atsižvelgti į tai, kad stiklinės durys gali reikalauti ypatingo dėmesio privatumui, ypač vonios kambariuose ir miegamuosiuose. Tokiais atvejais intymumui sukurti rekomenduojama rinktis nepermatomas duris arba naudoti specialias dangas. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į kokybiškų ir patikimų stumdomos sistemos mechanizmų pasirinkimą, siekiant užtikrinti durų saugumą ir sklandų veikimą.

Konstrukcijos tipas Stiklinės, stumdoma sistema
Varčios storis 12 mm
Vyriai Nėra
Durų stakta Nėra
Stiklas Grūdintas
Garantija 12 mėnesių
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.