Tupai Portugalija

„Tupai“ – portugalų aukštos kokybės durų furnitūros ir aksesuarų gamintojas

Tupai“ – portugalų aukštos kokybės durų furnitūros ir aksesuarų gamintojas, turintis šiuolaikiškiausią Europoje gamybos liniją ir pripažintas pirkėjų.

Gamykla „Tupai“ gamina durų furnitūrą daugiau nei 40 metų (buvo įkurta 1976 metais). „Tupai“ produkcija gavo daugybę apdovanojimų ir sertifikatų (tarp jų ISO 9001), o pati gamykla yra pasaulinio lygio gamintojas, žinomas savo inovaciniais projektais ir užimantis didžiąją dalį durų furnitūros rinkos Europoje. Bendrovė nuolat investuoja į naujas gamybos technologijas ir produkcijos testavimą, todėl „Tupai“ yra vienas iš lyderių, gaminančių aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino gaminius.

 „Tupai“ aktyviai bendradarbiauja su geriausiais pasaulio dizaineriais

Tokio bendradarbiavimo rezultatas – pristatomos naujos kolekcijos iš metalo, stiklo, kristalų (Swarovski).

Pagrindinę medžiagą, iš kurios gaminamos firminės rankenos, „Tupai“ naudoja žalvario lydinius (90 % žalvario). Taip pat gaminant furnitūrą naudojami ZAMAK (cinko ir aliuminio lydinys) ir nerūdijantysis plienas. Jų paviršių apsaugo be galo atsparus lakas, kurio kokybė pasiekiama po elektroforezės proceso.

Rankenos tinka lauko ir vidaus durims. Modelių liniją sudaro ir klasikinės, ir šiuolaikinio stiliaus durų rankenos.

„Tupai“ durų rankenų formų ir apdailos įvairovė

Durų rankenos „Tupai“ išsiskiria dėl didelio pagrindo (rozečių) formos pasirinkimo: nuo klasikinės apvalios ir šiuolaikinės kvadratinės iki prašmatnios keturkampės, horizontalios arba vertikalios krypties. Kokybės kontrolė vykdoma visuose gamybos etapuose pradedant žaliavomis ir baigiant galutiniu produktu: kalimas ir šaltas štampavimas, liejimas, mechaninis apdirbimas, šlifavimas, poliravimas ir 140 viršutinio sluoksnio apdailos rūšių. Inovacinė įranga, šiuolaikinė automatizuota gamyba, mokėjimas naudotis šiuolaikinėmis dangų (sluoksnių) dengimo technologijomis, lakavimas gamintojui suteikia galimybę atlikti įvairiausius produkcijos apdailos variantus. Kaip ir daugelis Europos gamyklų „Tupai“ itin saugo aplinką ir visa šios įmonės produkcija atitinka griežtus aplinkosaugos reikalavimus. Gamyklos partneriai yra ir automobilių gamintojai, tarp jų bendrovės „Bentley“ ir „Audi“, kurioms

„Tupai“ galvanizuoja raktus ir salonų elementus.