Korinis vidaus durų užpildas: ypatybės, pranašumai ir naudojimas

Korinis vidaus durų užpildas: ypatybės, pranašumai ir naudojimas

Vienas iš dažniausiai pirkėjų užduodamų klausimų yra susijęs su vidaus durų užpildu. Vidinis durų užpildas vaidina pagrindinį vaidmenį kalbant apie tokias durų savybes kaip stiprumas, ilgaamžiškumas ir svoris. Vienas iš populiarių vidaus durų užpildų variantų yra korinis užpildas. Tai ekonomiškai numatomas racionalaus gamtos išteklių vartojimo ir tausojimo žingsnis. Šiame straipsnyje apžvelgsime korinio užpildo ypatybes, pranašumus ir pritaikymą šiuolaikinėse durų konstrukcijose.

Kas yra korinis užpildas

Korinis užpildas savo struktūra primena vieną nuo kitos atskirtas akutes, kurios pagamintos iš kartono lakštų. Toks užpildas savo išvaizda primena korį. Durų varčiose dažniausiai naudojamas korinis užpildas su šešiakampėmis akutėmis, kurios pasižymi dideliu stiprumu ir standumu.

Struktūra ir medžiaga

Koriniam užpildui gaminti naudojamas kartonas ir medienos plaušų plokštės, todėl tai yra ekologiška medžiaga. Šešiakampių akučių struktūra užtikrina didelį tvirtumą esant mažam svoriui. Dėl korinių akučių storio galima koreguoti galutinio produkto charakteristikas, o užpildo kokybei ir kainai įtakos turi kartono tankis ir akučių dydis.

Gamybos procesas

Į gamybą korinis užpildas patenka suspaustas. Prieš užpildant durų varčios vidų korinė medžiaga rankiniu būdu arba naudojant specialią įrangą išplečiama – didinama jos apimtis. Paskui korinis užpildas dedamas į varčios ertmę – vienodai paskirstomas ir tvirtai užfiksuojamas.

Korinio užpildo pranašumai

Ekologiškumas

Dėl to, kad varčių užpildams naudojamas kartonas ir medienos plaušų kartonas, jos tampa ekologiškais gaminiais. Šiandien tai labai svarbu, nes dėmesys aplinkosauginiams gamybos ir vartojimo aspektams tampa vis aktualesnis.

Lengvumas ir stiprumas

Korinis užpildas užtikrina, kad durys būtų lengvos, todėl vyriai eksploatacijos metu nesideformuoja. Tačiau dėl savo struktūros korinis užpildas suteikia durų varčiai reikiamo standumo ir stiprumo.

Ekonomiškumas

Durys su koriniu užpildu yra nebrangios. Todėl jos tampa prieinamos plačiam pirkėjų ratui, nepakenkiant produkto kokybei ir funkcionalumui.

Korinio užpildo naudojimas vidaus duryse

Istorija ir raida

Korinis užpildas iš pradžių buvo išrastas lėktuvo sparnams užpildyti, nes jie buvo lengvi ir tvirti. Vėliau ir durų gamintojai pradėjo naudoti tą pačią medžiagą, kad sumažintų durų svorį ir išsaugotų jų tvirtumą.

Šiuolaikiniai durų modeliai

Korinis užpildas naudojamas gaminant įvairius vidaus durų modelius. Tokios durys gali būti biudžetinės arba aukščiausios kokybės, priklausomai nuo naudojamų medžiagų ir dizaino. Korinis užpildas leidžia kurti duris su įvairia apdaila ir dekoratyviniais elementais, todėl tai yra universalus sprendimas bet kokiam interjerui.

Išvada

Dėl savo ekologiškumo, lengvumo, tvirtumo ir ekonomiškumo korinis užpildas yra puikus pasirinkimas gaminant vidaus duris. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti aukštos kokybės duris, tenkinančias išrankiausių klientų poreikius. Pasirinkę duris su koriniu užpildu, jūs pasikliaujate patikimumu, ilgaamžiškumu ir racionaliu išteklių naudojimu.