Šarvuotos buto durys

Konfigūruokite savo gaminį
Varčios padengimas *
Atidarymo kryptis *
Išoriniai lauko durų bloko išmatavimai *
Spynos mechanizmo tipas *
Rankenos modelis *
Pristatymo terminas 3-7 d.d.
630.00€
 • Aprašymas
 • Specifikacija
 • Įvertinimai 0

Šarvuotų buto durų privalumai ir konstrukcija:

 • DURŲ STAKTA GAMINAMA IŠ STAČIAKAMPIO VAMZDŽIO 60 X 40 X 2 MM ir tvirtinama aštuoniuose taškuose 12 mm skersmens metaliniais strypais, kurie privirinami prie staktos. Tai užtikrina staktos tvirtumą ir stabilumą.
 • Durų varčia gaminama iš 40 x 20 x 2 stačiakampio vamzdžio, todėl durys tvirtos, nesideformuoja ir neišsikraipo. Išorinis plieno lakštas 1,5 mm storio. Užsakovui pageidaujant yra galimybė dėti 2 mm storio lakštą arba uždėti lakštus iš abiejų pusių. Ant metalinės varčios konstrukcijos tvirtinami apdailos skydai iš LMDP plokštės (13 skirtingų atspalvių). Mėgstantiems išskirtinumą, siūlome MDF apdailos skydus su PVC, turinčius 20 spalvų paletę ir pagražintais raštais. Sandėlyje visada turime dviejų spalvų duris - Sonoma ąžuolo ir Nelson ąžuolo. Kitos spalvos gaminamos pagal užsakymą.
 • Varčia kabinama ant originalių itališkų 22 mm skersmens „Pettiti“ vyrių, su atraminiais guoliais, durys lengvai varstomos.
 • DURŲ VARČIOS VIDUS PILNAI UŽPILDYTAS 42 MM STORIO, pusiau kieta „Paroc“ akmens vata. Tai užtikrina gerą garso ir šilumos izoliaciją.
 • UŽSAKANT ĮĖJIMO Į BUTĄ ŠARVUOTAS DURIS, REIKIA PAGALVOTI IR APIE VIDINIO ANGOKRAŠČIO APDAILĄ, kaip uždengti metalinę staktą iš buto pusės. Žmonėms, kurie ateityje planuoja savo bute daryti remontą, mes siūlome nebrangų variantą, kai metalinė durų stakta ir sandarinimo putos yra paslėptos po vidiniais apvadais, ant kurių montuojama antra sandarinimo tarpinė, ženkliai pagerinanti garso ir šilumos izoliaciją. Jei remontas jau padarytas, siūlome pilną vidinės durų angos apdailą iš tos pačios plokštės, kaip ir varčios skydas. Mūsų specialistai po durų montavimo tiksliai išmatuos ir išpjaus lentas, kuriomis apsiūs vidinę durų angos pusę. Tokios apdailos kaina priklauso nuo angos pločio.

Įėjimo į butą durys: kokybė ir prieinama kaina viename

 • Šios durys turi visas jums reikalingas funkcijas be didelės kainos.
 • Mūsų buto lauko durys gali būti pagamintos pagal užsakymą pagal jūsų poreikius ir pageidavimus. Tačiau, jei jums prireiks durų per trumpiausią įmanomą laiką, mes visada pasiruošę Jums pasiūlyti pasirinkimus, kurie yra prieinami tiesiai iš sandėlio.
 • Užrakinimo parinktys leidžia pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį saugumo lygį. Taip pat galite pasirinkti spalvą ir apdailą, kad durys harmoningai susilietų su jūsų buto interjeru.
 • Taip pat siūlome profesionalų įėjimo durų montavimą. Mūsų patyrę specialistai užtikrins greitą ir kokybišką montavimą, kad Jūsų durys būtų sumontuotos be problemų.
 • Užsisakę pas mus įėjimo duris, galite būti tikri, kad kokybišką prekę gausite per trumpiausią įmanomą laiką. Nuolat stengiamės užtikrinti visišką klientų pasitenkinimą ir garantuojame, kad Jūsų naujos durys džiugins Jus ilgus metus.
 • Patikėkite mums pasirūpinti Jūsų saugumu ir stilinga Jūsų buto išvaizda.
Durų užpildas Рusiau kieta „Paroc“ akmens vata
Padengimas LMDP
Vyriai Itališki 22 mm skersmens „Pettiti“
Durų apvadai MDF. iš abiejų pusių
Mechaninis stiprumas RC 4
Kokioms patalpoms tinka Butui, biurui
Dizainas Modernūs
Garantija 12 mėn.
Slenkstis Nerūdijančio plieno
Akutė Yra
Panašios prekės
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.