Ekofaneruotos durys Vanilla 50

Konfigūruokite savo gaminį
Varčios padengimas *
Stiklas *
Atidarymo kryptis *
Vyrių tipas *
Išoriniai durų bloko išmatavimai *
Staktos plotis (sienos storis) *
Spynos mechanizmo tipas *
Rankenos modelis *
Rankenos komplektacija *
Pristatymo terminas 4-6 sav.
337.00€
 • Aprašymas
 • Specifikacija
 • Kolekcijos
 • Įvertinimai 0

Vanilla 50 yra vidaus durys, skirtos naudoti gyvenamosiose ir viešosiose erdvėse. Durys padengtos aukštos kokybės ekolukštu. Varčioje ir staktoje yra išimos spynos mechanizmui ir vyriams. Komplektas pristatomas nesurinktas. Durys supakuotos į apsauginį kartoną ir plėvelę, durų stakta su apvadais supakuota į kartoninę dėžę. Komplekte yra durų bloko surinkimo instrukcijos. 

Jei jums sunku patiems sukonfigūruoti užsakymą, tiesiog parašykite mums el. paštu, kurias duris norite įsigyti ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. Jei turite brėžinių su durų išdėstymu, pridėkite juos prie laiško.

Vanilla serijos durys gali būti nestandartinės komplektacijos.

Už papildomą priemoką:

 • ventiliacinė išpjova;
 • dvivėrės durys;
 • automatinis slenkstis;
 • stumdoma sistema;
 • vyrių dangteliai įvairių spalvų;
 • 3-čias vyris;
 • stiklas triplex (VSG);
 • stiklas Dark Gray.

Jei norite užsisakyti vieną iš šių papildomų funkcijų, parašykite mums apie tai ir mes perskaičiuosime užsakymą, pagal jūsų pageidavimus.

Techninė informacija:

Vidaus durys Vanilla 50: moderni elegancija bet kokiam interjerui

Pristatome Vanilla 50 vidaus duris – tobulą stiliaus, funkcionalumo ir rafinuotumo derinį. Dengtas ekolukštu ir dekoruotas siaurais horizontaliais matinio stiklo intarpais, šis durų modelis įneša nepakartojamo rafinuotumo bet kuriai patalpai.

Privalumai:

 • Išskirtinis dizainas: harmoningas ekologinės faneruotės ir matinio stiklo derinys suteikia Vanilla 50 durims rafinuotą ir šiuolaikišką išvaizdą, pabrėžiant interjero stilių.
 • Aukštos kokybės medžiagos:  durys pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgaamžiškumą ir naudojimo patikimumą.
 • Spalvų įvairovė: didelis spalvų pasirinkimas leidžia išsirinkti Vanilla 50 duris, kurios puikiai derės prie Jūsų interjero, nuo klasikinių iki modernių.
 • Universalus naudojimas: tinka tiek privatiems namams, tiek viešosioms erdvėms, suteikiant stiliaus ir elegancijos bet kokiai aplinkai.

Interjerai, kuriuose Vanilla 50 durys atrodys geriausiai:

 1. Modernus minimalizmas: Interjere, kur vyrauja minimalistinis stilius, Vanilla 50 durys taps įmantriu akcentu, papildančiu švarias linijas ir erdvę.
 2. Skandinaviškas dizainas: Vanilla 50 durų elegancija ir lakoniškumas puikiai dera su natūraliomis medžiagomis ir skandinaviškam stiliui būdingais šviesiais atspalviais.
 3. Modernus: Šiuolaikiniame interjere, kuriame vyrauja drąsūs sprendimai ir naujoviškos medžiagos, Vanilla 50 durys suteiks rafinuotumo ir stiliaus.
 4. Loftas: Ekologinės faneruotės ir stiklo derinys puikiai įsilies į lofto erdvės atmosferą, kurdamas jaukumą ir rafinuotumą drėgnoje pramoninėje aplinkoje.

Vanilla 50 durys yra ne tik funkcinis interjero elementas, bet tikras stiliaus ir rafinuotumo akcentas. Leiskite jiems įnešti nepakartojamo žavesio į jūsų namus ar verslo erdvę!

 

 

 

Durų užpildas MDF
Padengimas Ekofaneruotė 3D su struktūra, PP (Premium) be struktūros arba CPL
Konstrukcijos tipas Su užlaida (su pirštiniais vyriais) arba be užlaido su paslėptais vyriais
Varčios storis 40 mm
Spynos mechanizmas Standartinis (su pirštiniais vyriais). Magnetinis (su paslėptais vyriais)
Sandarinimo tarpinė staktoje Yra
Vyriai 3 pirštiniai vyriai sidabrinės spalvos arba 2 paslėpti vyriai sidabrinės spalvos
Durų stakta MDF. Reguliuojama
Durų apvadai MDF. Iš abiejų pusių. Stačiakampiai. Reguliuojami. 80 mm pločio. Apvadų supjovimas 45 laipsnių
Stiklas 4 mm grūdintas matinis
Kokioms patalpoms tinka Tinka vonios kambariams, svetainėms, vaikų kambariams, miegamiesiems, virtuvėms, sandėliukams, biurams, darbo kabinetams ir kt.
Dizainas Modernus
Garantija 12 mėnesių
Parinksime gražias ir patikimas duris.

Užpildykite ir pateikite formą. Konsultantas perskambins ir informuos apie užsakymo laiką, durų pristatymą ir montavimą, taip pat apskaičiuos užsakymo kainą.